110 Kaido Tseller

Vanus: 50
Elukoht: Kaberla küla
Töökoht/amet: G4S Eesti / valvetöötaja
Kontakt: kaido.tseller@kuusalu.eu, 5649592

Aastatel 2019-2021 oli mul vallavolikogu liikmena au panustada valla mitmesse eluliselt tähtsasse valdkonda: juhtisin vallavolikogu sotsiaal- ning ka ehitus- ja keskkonnakomisoni. Lisaks neile lõin kaasa veel eelarve- ja arengukomisjoni ning revisjonikomisjoni töös.

Võin kinnitada, et siiani on vallas tehtud peamiselt vallaelu arendamiseks hädavajalikke asju, selliseid, mida edasi lükata pole kannatanud. Remonditud on koole, rahvamajasid, lasteaedu. Isegi üks täiesti uus – Kiiu lasteaed – on valda juurde ehitatud. Kümneid ja kümneid kilomeetreid kruusateid on viidud mustkatte alla. Kõike seda on tehtud võimalikult minimaalsete kulutustega, kuid maitsekalt. Siin ei ole mitte midagi üleliigset. Kus on saanud kvaliteeti kaotamata kokku hoida, on seda ka tehtud.

Uuel valimisperioodil tuleb senisest rohkem panustada mitte ainult praktilistesse ja eluliselt vajalikesse objektidesse, vaid ka valla elukeskkonna kaunimaks ja atraktiivsemaks muutmisesse: korraldada  arhitektuurikonkurss Kuusalu aleviku keskuse atraktiivsemaks muutmiseks ning tellida Kolga, Kiiu ja Kuusalu alevikele haljastusprojektid, leida lahendused nii Kiius kui ka mujal vallas asuvatele „koleehitustele“, isikupärastada valla bussiootepaviljonid, parandada valla üldist heakorda ning tõhustada jäätmete taaskasutamist.

Lööme üheskoos meie valla lille!