108 Ilvard Eeriksoo

Vanus 42
Elukoht: Kuusalu küla
Töökoht/amet: Kuusalu Keskkool, kehalise kasvatuse õpetaja
Kontakt: ilvard.eeriksoo@kuusalu.eu, 53414786

Olen kuulunud viimasesse kahte volikogu koosseisu, osalenud erinevates komisjonides (kultuuri- ja spordikomisjon, hariduse- ja noorsootöökomisjon).  

Mulle meeldib teha ja tegutseda – panustada kogukonda, et kodukant oleks toredam ja parem koht elamiseks. Lauritsapäeva jooks, Margus Keerma mälestusvõistlused ja Väikelaste Spordipäev on korraldatud heade abilistega juba neli viimast aastat. 

Eesmärgid, mille nimel järgmisel neljal aastal volikogus pingutada kavatsen on kunstmurukattega jalgpalliväljaku ehitamine Kuusalu Spordikeskuse juurde ja discgolfiradade rajamine Kuusalu ja Kolga koolide lähedusse, et meie õpilaste, aga ka teiste valla elanike vabaaja veetmise võimalused muutuksid veelgi mitmekülgsemaks ja paremaks.

Tahan esindada Kuusalu vallavolikogus sportlike eluviisidega noori ja nende vanemaid. Kui Sulle on tähtis liikumine, sport  ja laste väärtuspõhine üleskasvamine, siis toeta sel sügisel valimistel mind, nii saame ühised eesmärgid teoks teha.

Pean väga oluliseks kodukohalähedast kvaliteetset haridust ning mitmekülgseid võimalusi eneseteostuseks ka koolivälisel ajal.