106 Heinar Hurt

Olen Kuusalu valla elanik juba peaaegu 30 aastat. Elan Kiius, kus asub ka minu töökoht ja suur armastus – Nordic House’i Kiiu Diskgolfi park, mille ma kuus aastat tagasi oma kätega rajasin. Volikokku kandideerin neljandat korda.

Paljud inimesed kipuvad kurtma, et elu meie vallas on igav. Et polegi nagu kuskile välja minna või midagi põnevat ette võtta. Ei taha kohe kuidagi nendega nõus olla. Kellele ei sobi rahvamajades tegutsevad ringid, saavad osaleda erinevatel spordikeskuses toimuvatel treeningutel. Kellele ei sobi ka need, saavad liikuda valgustatud Kiiu-Kuusalu kergliiklusteel või välijõusaalides või metsa all. Kui ka need ei sobi, siis võiksid ise initsiatiivi näidata ning enda, aga ka teiste jaoks midagi põnevat välja pakkuda. Kui ainult viriseda, siis ei hakkagi siin midagi põnevat toimuma. Ja vald peaks taolisi initsiatiive toetama.

Volikokku valituks osutudes tahangi seista selle eest, et erinevatele elanike rühmadele suunatud uued, aga ka ennast tõestanud tegemised – olgu need siis mälumängud, spordivõistlused, laste- või pereüritused – oleksid valla eelarvest toetatud.

Nii saame suurendada inimeste hulka, kes tunnevad, et

Kuusalu vald on meie kõigi ühine kodu!