103 Aulis Mänd

Vanus: 50 aastat
Elukoht: Sõitme küla
Töökoht: OÜ Mesako juhataja
Kontakt: aulis.mand@kuusalu.eu, 5113695

Olen sündinud, kasvanud ja koolis käinud Kuusalu vallas. Siin, Sõitme külas, on minu kodu ja ka töökoht – Kodasoo külas tegutsev metallitöötlemise ettevõte OÜ Mesako, mille juht ma olen.

Kodasoos sai alustatud koos külaseltsiga külamaja ehitamisega, kuid meist mitteolenevatel põhjustel on selle valmimine jäänud venima. Annan endast parima, et eeloleva nelja aasta jooksul saaksid viimaks lõpule viidud külamaja sisetööd ning maja saaks asuda täitma seda eesmärki, milleks ta oli plaanitud – olla külaelu südameks valla lääneosa küladele – Kodasoole, Rummule, Saunjale, Kaberlale ja Haavakannule. Usun, et nendegi külade elanikud väärivad vallalt pisut enam kui talvel lahti lükatud ning suvel hööveldatud külateed või paari tänavavalgustuslampi külades.

Olen kahe poja isa. Mõlemad mängivad Kuusalu võistkondade eest hasartselt jalgpalli. Tänu nendega koos kasvamisele ja treenimisele mõistan, kui tähtis oleks ka Kuusalu spordikeskuse juurde rajada kunstmurukattega harjutusväljak, sest meie suurepärasel, lausa maailmatasemel staadionil ei ole meie kliima tõttu võimalik aastaringselt jalgpalli treeninguid läbi viia, aga meeskondade kaupa Kolka või veelgi kaugemale sõitmine võtab vanematelt palju aega ega pole ka eriti keskkonnasõbralik.

Volikokku valituks osutudes lubangi seista selle eest, et Kodasoo külamajast saaks keskus valla lääneosa küladele ning meie tublidele jalgpallinoortele ja ka pisut vanematele rajataks kaasaegne ja valgustatud kunstmuruväljak.

Ehitame koos veelgi parema Kuusalu valla!