102 Urmo Ristisaar

Roheline_lapiti

Urmo

Tahan, et Kuusalu vald oleks innovaatiline, õppimisvõimeline ja hea elukoht rõõmsatele inimestele. Täna läheb meil küll hästi aga alati saab paremini!

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkkooli masinaehituse eriala ja töötan juba kaheksandat aastat insenerina. Lisaks on lõpetamisel Tallinna Ülikoolis Äri- ja Halduskorralduse eriala. Neli aastat tagasi õnnestus mul saada valitud volikogu aseesimeheks. Minu peamiseks ajendiks kandideerimisel toona oli soov kaasa rääkida Kuusalu valla käekäigus.

Viimased neli aastat volikogu aseesimehe tööd on andnud suurepärase võimaluse tutvuda valla juhtimisega lähemalt ja osaleda kolme komisjoni töös. Parim hinnang minu tööle on see, et kolleegid on usaldanud mind kandideerima sel korral volikogu esimeheks.

Tehtud on palju aga sellega töö ei peatu. Soovin valla juhtimises edasi osaleda, et kaasa aidata valla arengule. Pingutan, et valla juhtimine oleks vallakodanikele veelgi läbipaistvam ja kättesaadavam. Asjaajamise peab saama kiiremaks ja efektiivsemaks eriti ehituse ja planeerimise valdkonnas. Lisaks kavatsen seista selle eest, et väljastpoolt volikogu tulnud head ideed jõuaksid arutlusele ja ka realiseeruksid.

  • Vanus: 30
  • Elukoht: Allika küla
  • Kontakt: 56896080, urmss@hotmail.com

Roheline_lapiti