124 Kristi Vetemaa

H2sti_pikk_kitsas_triip3

24 Kristi Vetemaa

Kui midagi teha, siis korralikult!

Olen Kuusalu vallas sündinud ning kasvanud. Lõpetasin Kuusalu Keskkooli kuldmedaliga (2007) ning jätkasin õpinguid Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas, kus tänaseks olen omandanud magistrikraadi (2012).

Olles saanud Kuusalu Keskkoolist väga tugeva ja konkurentsivõimelise põhja, on mulle oluline, et ka tulevikus oleks siin võimalik kvaliteetne gümnaasiumiharidus. Kuna sõidan iga päev pealinna tööle, tean kui väsitav see võib olla. Ma ei pea õigeks, et gümnasistid peaksid sarnast pikka teekonda igapäevaselt läbima – see oleks suur lisakoormus ja mõjutaks kindlasti ka õppimist.

Teiseks südamelähedaseks teemaks on Kuusalu valla atraktiivsemaks muutmine, mille tulemusena elanike arv võiks kasvada. Usun siiralt, et kogukonna kaasamine otsustamisprotsessidesse, läbipaistvus vallavalitsuse tegevuses ning parem teeninduskultuur aitavad siinkohal paljuski kaasa. Meie vallas on väga hea elada ning see peaks paistma ka välja!

Kui midagi teha, siis korralikult. Kvaliteet peaks igal juhul üle kaaluma kvantiteedi, kuna viimasest tulenev kasu on üldjuhul lühiajaline ning lõppkokkuvõttes ei rahulda valla vajadusi ega paranda meie välisilmet. Kuna kritiseerida on alati lihtsam, kui ise midagi korda saata. Viimased neli aastat olen vallavalitsuse liikmena valla juhtimist näinud väga lähedalt. Tunnen, et liigume õiges suunas ja seetõttu kandideerin ka sel korral, et anda oma panus koduvalla arengu heaks.

  • VANUS: 29
  • ELUKOHT: Kiiu alevik
  • TÖÖKOHT, AMET: AS G4S Eesti, Rahatöötluse juht
  • VALLAVALITSUSES/VOLIKOGUS: 2013-2017 vallavalitsuse liige
  • KONTAKT: 55 534 889, kvetemaa@gmail.com

H2sti_pikk_kitsas_triip3