113 Helges Mändmets

Roheline_lapitiHelges

Seisan vallamajas selle eest, et viiskümmend aastat rahvast teeninud Kolgaküla suusabaas saaks aastaringselt kasutatavad liikumisrajad koos vajaliku taristuga, et nii lastel kui täiskasvanutel oleks siin meeldiv ja mugav looduses liikuda

Oma peamiseks panuseks loen kohaliku elu arendamises seda, et olin üks paljudest koolipoistest, kes 1968 aasta kevadel labida maasse lõi ning suusabaasi hoone sama aasta hilissügiseks katuse alla ehitas.

Viimased  26 aastat olen juhatuse liikmena vedanud  MTÜ Kolgaküla  Spordiklubi  Rada.  Organiseeritud selle aja  sees palju mitmesuguseid spordiüritusi. Näiteks, esimestena Eestis, organiseerisin terviseliikujatele maratonipikkuse käimisraja (42,2 km), millest on nüüd välja kujunenud populaarne rahvusvaheline üritus.  Kõige suurem koormus langeb talve ajale, kui tuleb igapäevaselt tegeleda suusaradade hooldustöödega. Kuid aktiivne suusaradade kasutamine, ca 150 inimest nädalavahetustel, teeb meele heaks  ning ongi kõige peamiseks edasitegutsemise motiiviks.

  • VANUS: 68
  • ELUKOHT: Kolgaküla
  • TÖÖKOHT, AMET: AS G4S Eesti, õppejõud
  • HOBID:  jalgrattamatkad,  suusatamine, purjelauasõit  ja ujumine.
  • KONTAKT: helges@skrada.ee; 5062474

Roheline_lapiti