185 SIGNE ROOS

Signe Roos portree01

OTSUSTAME OMA ÜHISE KODU ASJU KOOS!

Olen 55 aastane, abielus,   kolme täiskasvanud lapse ema  ja ühe lapselapse vanaema. Kõrghariduse omandasin Tallinna Tehnikaülikoolis, magistrikraadi kaitsesin mõni aasta tagasi Tallinna Ülikoolis. Usun, et värsket mõtteviisi, uusi lähenemisnurki probleemilahendustele ja aastatega kogunenud kogemusi suudan ma edukalt rakendada Kuusalu valla elanike huvides.

Kuusalu valla alevikud ja külad on heakorrastatud, teed on hooldatud, vabaaja veetmiseks  ja sportimiseks on loodud palju võimalusi, külade seltsielu on aktiivne.  Valla juhtimist ei ole suunatud kõrgemalt poolt tulnud partei käsulaudadega,  eelarve on püsinud tasakaalus ja enamus otsuseid on suunatud valla arengut silmas pidades.

Nüüd on aeg hakata rohkem mõtlema valla elanike heaolule. Korrastatud hoonete, veevärgi ja teede taga tuleb märgata inimest. Raha, mida jagada, on alati vähe, kuid see peab jõudma tõeliste abivajajateni. Otsused peavad sündima kõikide kogukonna liikmete huve silmas pidades, uues volikogus peavad olema esindatud nii äärealade kui keskuse elanike, töötajate ja töötute, tervete ja haigete,  noorte ja vanade huvid.

Kandideerin valla volikokku kindla eesmärgiga – Kuusalu valda tuleb rajada eakate pansionaat. Kõrges eas inimest, kes ei suuda enam oma igapäevaste toimingutega iseseisvalt hakkama saada, ei tohiks kodunt kaugele saata – ta peab saama  elada oma koduvallas, kus on möödunud tema elu ilusamad aastad.  Täna võimatuna näiv eesmärk on realiseeritav, kui teadvustada probleemi ja teha aktiivselt eeltööd.

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s