184 SAIMA KALLIONSIVU

SAIMA06Tahan oma praktilisi teadmisi ja oskuski rakendada kogukonna heaks ja aidata hoida meie valla juhtimise kultuurilist südametunnistust puhtana, et kõik hea saaks tehtud.

Olen Kuusalu põliselanik ja õppisin meie ainulaadset kultuurielu tundma juba pisikese tüdrukuna läbi oma vanaisa Voldemar Paimla tegemiste. Nüüd kasvavad siinmail juba mu oma lapselapsed, keda püüan käe kõrvale võttes samamoodi kultuuripisikuga nakatada. Õigupoolest teen seda juba üle kahekümne aasta kogu Kuusalu keskkooli perega – olen nimelt huvijuht.

Mulle on oluline, et meil oleks jätkuvalt tugevad koolid ja et õpetaja amet oleks au sees. Olen uhke valla huvihariduse üle, ent tean ka, et väga suures mahus toimub see väärtuslik töö ilma väärilise tasuta. Leian, et hea töö kogukonna heaks peaks saama ka hästi tasustatud. Soovin seista ka selle eest, et nii eakad kui elluastujad, liidrid ja erivajadustega inimesed leiaksid enam võimalusi ühiseks kultuuriloomeks ning saavutaksid koostööga edu.

Kuusalu võiks olla vähemalt ühe kogu Eestit paeluva festivali toimumiskohaks. Aeg on küps rajada uusi traditsioone, mis oleksid otseühenduses tänase päevaga ja sellega, mis on ainulaadset ja suurepärast 21. sajandi alguses. Usun, et senisest laiapõhjalisem kaasatus nii ideede kui teostuse tasandil aitaks noori koduvallaga siduda ja võimaldaks esile astuda kultuuritegijate uuel põlvkonnal. See kindlustaks Kuusalu kultuurielu jätkuva õitsengu, mis omakorda muudab meie kodupaiga väärtuslikuks elukeskkonnaks.

Olen olnud kultuurielu organiseerimise keskel kogu elu ja tean täpselt, millised vallapoolsed tegevused seda soosivad ja millised on pigem arengupiduriks. Tahan oma praktilisi teadmisi ja oskuski rakendada kogukonna heaks ja aidata hoida meie valla juhtumise kultuurilist südametunnistust puhtana, et kõik hea saaks tehtud.

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s