183 RAUL VALGISTE

Raul Valgiste portree10

Soovin üheskoos Sinuga kogeda rõõmu ja rahulolu, mis kaasnevad esmapilgul võimatuna näivate ideede teostumisega!

Kohtusin esimest korda oma tulevase abikaasa Agnesega ühe Mulgimaa väikelinnakooli 6-ndas klassis. Ülikoolis õppides otsustasime luua ühise pere. Tänaseks oleme olnud abielus 18 aastat ning meie peres on kasvamas poeg ja kolm tütart. Oleme rõõmustanud laste edusammude üle inimeseks kasvamisel ning soovinud luua neile edasiseks arenguks võimalikult häid tingimusi. Samas teame, et koduseinad ulatuvad pereliikmetest kaugemale.  Kuusalu vallas elatud viimase 12 aasta jooksul oleme siin leidnud palju häid sõpru ja teekaaslasi.

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli sotsiaalteaduskonna politoloogia eriala, Kõrgema Usuteadusliku Seminari Oleviste Piiblikooli ning õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis ärikorralduse magistriõppes. OÜ Kuusalu Soojus juhatajana töötades sain kavandada ja ellu viia mitmeid meie vallas olulisi vee- ning energiamajanduse projekte. Kolm aastat tagasi jäin peale poja sündi aga isapuhkusele ning seejärel alustasin konsultandina valdade ning ettevõtete nõustamist üle Eesti. Minu tööks on olnud mitmete EL Ühtekuuluvusfondi veemajanduse projektide juhtimine ning erinevate energiafirmade jaoks riigihangete ettevalmistamine ja läbiviimine. Olen jätkanud veemajanduse arengukavade ja rahastamise taotluste koostamist.

Minu elus on alati olulisel kohal olnud vabatahtlik töö ja olen osalenud aktiivselt ühiskondlikus elus. Neli aastat tagasi osutusin valimisliidu „Ühiselt Edasi“ nimekirjas valituks Kuusalu Vallavolikogusse. Olen volikogu töös osalenud revisjonikomisjoni esimehena ning keskkonnakomisjoni aseesimehena. Volikogu esindaja olen olnud Kuusalu Keskkooli ja Kuusalu Kunstide Kooli hoolekogude liige. Aitan Ida-Harjumaa Invaühingu juhatuse liikmena korraldada üritusi puuetega inimestele, nende toetajatele ja eakatele. Olen Valkla Baptistikoguduse juhatuse esimees ja diakon. Osalen Eesti Evangeelsete Üliõpilaste Ühenduse juhatuse aseesimehena tudengitöös. Laulan teist hooaega Kuusalu Meeskooris. Minu hobideks on orienteerumine, golf ja mälumäng.

Taaskordselt volikogu liikmeks valituks osutumisel luban jätkata aktiivset osalemist meie kogukonna elus kasutades ära veemajanduse ja sotsiaalvaldkonna alaseid teadmisi ning kogemusi. Ma ei saa lubada oma valijatele iga soovi täitumist, kuid võin lubada, et kuulan ära kõik ettepanekud ja mured ning annan endast parima leidmaks neile mõistlikku lahendust. Soovin üheskoos Sinuga kogeda rõõmu ja rahulolu, mis kaasnevad esmapilgul võimatuna näivate ideede teostumisega!

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s