181 PRIIT LINK

PRIIT05

Üheskoos tegutsemises peitub vägi – teeme koos Kuusalu ühtseks ning edukaks vallaks!

Olen Priit Link, sündisin 1987. aastal. Vallakodanik olen sünnist saati ja ka oma tulevikku näen samuti seotuna eelkõige koduvallaga. Alustasin Kuusalu Keskkoolis kooliteed 1994. aastal ja lõpetasin 2006. Samal aastal astusin Kuressaare Ametikooli õppima turismikorraldust …  kahjuks jäid seal õpingud pooleli. Alates 2007. a alates olen pühendunud rohkem tööle ja hobidele.

Mind on väiksest peale paelunud lennundus. Olen püüdnud pääseda ka lennukolledžisse, kuid sealne sõel osutus minu jaoks liiga tihedaks. Siiani tegelen hobilennundusega: motodeltaplanerismiga ja huvitun erinevatest kerglennuaparaatidest ja lennumudelismist. Loodan, et tulevikus suudame pakkuda sarnast huvitegevust lennundushuvilistele noortele ka meie koduvallas.

Olen laia silmaringiga ning täiendanud end läbi kursuste ja erinevates ametites. Parim töökogemus siiani on seotud Konekesko Eesti AS iga, kus olin varuosade müügiesindaja, kuid minu sealne töösuhe lõppes, sest saabus masu. 2010. aastal asusin õppima Tallinna Transpordikooli, kus lõpetasin veokorralduse eriala. Hetkel töötan Kohalikus ettevõttes Multimec Baltic OÜ.

Esitasin oma kandidatuuri kohaliku omavalitsuse volikogu valimisteks, kuna soovin meie kodukohta veelgi paremaks ja ühtsemaks muuta. Soovin tuua inimeste ettepanekud ja soovid volikogule lähemale, et neid arvestataks ja nende üle tekiks arutelu.

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s