179 OTT KASK

 

Ott Kask - portree11Ükskõik, kas elada linna südames või metsatalus, vaimutoitu vajame me kõik samamoodi nagu kõike eluks vajalikku.

Olen Kuusalu vallas elanud üle 25 aasta. Sama numbriga juubelitähtpäeva tähistab Kuusalu Kunstide Kool,  millega olen olnud seotud kõik need aastad. Sama pikk ja samas lühike aeg seob mind Kuusalu Pasunakooriga, kes on riigi üks vanimaid omataoliste seas – 2015.aastal tähistatakse 145.a. juubelit. Olen ametis olnud Kuusalu Vallavalitsuses hariduse ja kultuuri valdkonnas ning olen tihedalt seotud olnud Veljo Tormise Kultuuriseltsi tegemistega. Mul on väga hea meel et olen saanud panustada kohaliku kogukonna ellu eelkõige endale südamelähedastes valdkondades ja hea meel on ka seda öelda, et olen saanud ka oma kogukonnalt innustavat ja toetavat tagasisidet ja tänu.

Pean kõiki elu valdkondi oluliseks ja tähtsaks sealhulgas endale südamelähedast kultuurielu edendamist. Toetan avatud ja avarat mõtteviisi, ka julgeid ja heas mõttes hulle initsiatiive.

Toetan suhtumist, et ükskõik, kas elada linna südames või metsatalus, vaimutoitu vajame me kõik samamoodi nagu kõike eluks vajalikku. Ja meie elukeskkond on piisavalt arenenud, et seda väärtustada.  Soovin austada igaühe isikupära ja unikaalsust, seda mitmekesisem ja huvitavam on meie koduvalla nägu.  Ja teate, see nägu ongi huvitav ja mitmekesine, vahel peame tihedamini taevasse vaatama!

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s