176 MARIKA ASTOR

Marika Astor - portree08

Koostöös teeme ühise kodu kauniks!

Täpselt poole oma elust olen elanud Vihasoos ja töötanud lasteaia-algkooli direktorina. Olen mitmeid kordi saanud kaasa tegutseda nii Loksa kui ka Kuusalu valla volikogudes, kultuuri- ja hariduskomisjonides.

Oma igapäevatöös puutun kokku erinevate laste ja peredega. Näen probleeme ja vajadusi, millised on meie perede ees – töö, pereelu, laste õpetamine ja kasvatamine, tegutsemine väikses kogukonnas. Koos tegutsedes jõuame alati lahendusteni, sest soovime me kõik ju, et meie lapsed oleksid õnnelikud kodus ja koolis, et meie kodud oleksid tugevad ja toetavad. Igal eriliselgi olukorral on olemas mõistlik ja arukas lahendus.

Olen saanud kaasa rääkida teemadel, mis puudutavad laste ja ka erivajadustega laste – õpetamist kodulähedases koolis või lasteaias, osalenud  Kuusalu valla kultuuritöö arengukava koostamisel ja kokku puutunud tõeliselt toredate entusiastlike eestvedajatega .

Olen Vihasoo haridusseltsi ja ka kultuuriseltsi liige, koos lasteaia-kooliga oleme korraldanud toredaid ettevõtmisi – külapäevi ja kontserte, sõitmisi ja heategevusmüüke, savikoja tööd jne. Tunnen, et mul on teadmisi, oskusi ja kogemusi haridus-, kultuuri- ja külaliikumise edendamiseks ja soovin neid jagada.

Soovin, et kõikide inimeste igapäevatööd ja ka vabatahtlikku tööd väärtustatakse. Iga inimene on väärtus ! Seda me suudame kõik koos.

Muinasjutus „Naeris” ütleb jutustaja lõpuks: „…kõigile // olema peab selge, // see, mis raske ühele// koos on üsna kerge !”

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s