175 MARGUS PARVE

Margus Parve - portree01

Teeme Salmistu ranna ja sadama vallaelanikue ning puhkajate jaoks korda. Nõuame vallalt endalt, aga siinsetelt majapidamistelt ning ettevõtetelt paremat heakorrastatust.

Olen 35 aastane, pärit Salmistu külast. Siitsamast on minu isa, onud ja vanaisa. Töötan Maksu- ja Tolliametis alates 1999 aastast, kus olen olnud vanem- ja juhtivrevident, hetkel tegutsen tiimijuhina. Minu peamiseks tööülesandeks on maksukohustuslaste maksekäitumise kontrollimine.

Miks otsustasin kandideerida? Leian, et see, kui kogu aeg kiruda vallavõime, ei aita kuidagi kaasa vallaelu muutumisele. Palju parem võimalus vallajuhtimise parandamiseks, on teha omapoolseid ettepanekuid ning lüüa ise kaasa otsustusprotsessides.

Salmistu küla elanikuna teeb mulle muidugi muret Salmistu rand, mis on räämas, sadam olematu, ligipääs Pedassaarele pea võimatu ja puhkajale vaenulik. Sooviksin praeguse olukorra muutmisele igati kaasa aidata.

Teiseks tähelepanek puudutab kogu valla heakorda, eeskätt aga Kiiu alevikus toimuvat. Ei saa pidada normaalseks, et kasutuks muutunud hooned lammutatakse, kuid ehitussodi vedeleb aastaid samas kohas. See lausa riivab silma. Vallavõim peab panema senisest suuremat rõhu haljastusele, samuti majapidamiste ning ettevõtete heakorrastatusele.

Ja viimasena, ehkki mitte vähemtähtsana, tolmuvaba teed. Sauna küla elanikud on oodanud oma tee tolmuvabaks muutumist juba aastaid, nendele on ka lubadusi jagatud, kuid nende tee tolmab ikka. Aga Saunja tee pole ainus tiheda liiklusega tee, mis musta katet vajab.

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s