169 KAROL RAHUOJA

Karol_tuned

Kuusalu vallal on olemas kõik, et pakkuda elupaika Eesti kõige õnnelikematele inimestele!

Olen 21 eluaasta jooksul elanud kolmes Eesti paigas. Kasvasin üles maalilisel ja vaiksel Hiiumaal, alustasin kooliteed kiires ent kaunis pealinnas Tallinnas. Keskkooli viisin eduka lõpuni juba Kuusalus, vallas, mis on täis asjalikke inimesi, imelist loodust ja põnevat ajalugu.

Peale tegusat keskkooliaega Kuusalus omandasin keemiaalase kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis. Tudengina olin aktiivne rahvusvahelises noorteorganisatsioonis AIESEC, kus praktiseerisin projektijuhtimist. Ülikooliajal jätkasin juba algkoolis alustatud kergejõustikutreeninguid. Olen üle kümne aasta esindanud Kuusalu valda maakondlikel ja vabariiklikel kergejõustikuvõistlustel. Suuresti tänu Kuusalu Spordiklubile ja Kuusalu vallale on mul olnud võimalus esindada Eesti Vabariiki ka rahvusvahelistel võistlustel.

Hetkel töötan trükikojas K-Print ekspordijuhina. Lisaks mõttetöö tegemisele suhtlen igapäevaselt rootslastega ja praktiseerin nende emakeelt. Tänu sellele avaneks mul volikogus suurepärane võimalus soojendada, arendada suhteid valla kontaktidega Rootsis.

Kuusalu vallal on ruumi muutuda kodaniku ja ettevõttesõbralikumaks ning atraktiivsemaks elukeskkonnaks. Sellest hoolimata on minu koduvald juba praegu väga atraktiivne ja hea koht, kus elada. Vajakajäämine seisneb inimeste teadvuses. See pole ainult Kuusalu valla vaid kogu Eesti tõsiseim sotsiaalne valupunkt- me ei ole õnnelikud, kuna ei suuda täielikult väärtustada seda, mis meil on. Mis kõige parem- seda on võimalik muuta!

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s