163 KADRI IDAVAIN

Kadri Idavain Portree

On aeg pöörata  kohalik võim veelgi enam näoga inimese poole! Tahan aidata lastega peresid, juhtida tähelepanu abivajajatele, soovin, et  väärtustatakse silmapaistvate  tegijate kõrval  ka tavalist tööinimest nii valla allasutustes kui mujal. Kogukondade kaasamise hea tava peab saama loomulikuks juhtimiskultuuri osaks.

Olen 37-aastane, õnnelikult abielus, kahe kooliealise poja ema. Julgen ennast pidada põliseks Kuusalu valla elanikuks. Minu lapsepõlv möödus Vihasoos, praegu elan Kuusalu külas oma esivanemate talus. Lõpetasin Loksa 1.Keskkooli cum laude ja viis aastat hiljem Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna. 1999-2008 oli väga huvitav tööperiood Tallinna Kaubamaja kontserni ostuosakonnas, 2008. aastal võtsin vastu väljakutse ning asusin  juhtima vastvalminud Kuusalu Keskkooli spordikeskust. Olen näinud selle asutuse sündi ja kasvuraskusi, ning tema käekäik on mulle jätkuvalt väga oluline.

Tegutsen aktiivselt ka kolmandas sektoris – seda nii tehes koostööd spordikeskuses tegutsevate MTÜ-dega kui ka MTÜ Veljo Tormise Kultuuriseltsis, kus olen olnud nii liht-kui ka juhatuseliige (2010-2012). Kuulun aastast 1998  erakonda Isamaa, nüüdsest IRL.

Osalesin lõppeval valimisperioodil aktiivselt Kuusalu valla vaba-aja komisjoni töös,  eelmisest aastast nõustan  Kuusalu valla LEADER-projekte MTÜ Arenduskoja egiidi all. Vabal ajal naudin ühiseid ettevõtmisi perega,  lugemist, reisimist ja mälumängu.

Kandideerin KOV valimistel teist korda. Esimese korra eesmärk, saada Kuusalu  valla vaba-aja komisjoni liikmeks ja osaleda komisjoni töös, on täidetud. Tunnen, et vahepealsete aastate  kogemust ja teadmisi oleks hea edasi kanda ning  seega ka  vastutust ja kohustust kandideerida. Pean oluliseks, et volikogu liige  oleks motiveeritud ja kompetentne kohaliku omavalitsuse töös osalemiseks,  et tal oleks kohusetundlikkust ja õppimisvalmidust, ärakuulamisoskust ja koostöövaimu  ning julgust vajadusel oma vigu tunnistada ja parandada. Leian, et minus on need omadused olemas ja suudan neid ka  kasutada nii, et areneks vald ja kasvaks elanike rahulolu. Kohtudes erinevate inimestega mujalt omavalitsustest olen saanud enamasti Kuusalu valla üle uhkust tunda ja soovin, et see jääks nii ka edaspidi.

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s