161 IVAR LIPSMÄE

IvarLipsmäe102Mõistlikud inimesed, mõistlikud otsused!

Kuusalu vald on olnud minu koduks nüüdseks juba 40 aastat. Tema käekäik on mulle alati korda läinud. Siin elavad minu vanemad, pere ja siin kasvab minu laps.

Minu eesmärgiks on koduvalla tegemistes igati ja aktiivselt osaleda ning leida võimalusi selle valla elu igakülgseks elavdamiseks. Mulle kuulub logistikafirma ja ma juhin ka konteinerliini esindust Eestis. Olen loonud oma põhitöö kõrvalt, milleks on olud juba enam kui 15 aastat rahvusvaheline tarnsport, Kuusalu valda põllumajanduse arendusega tegeleva ettevõtte.

Kuusalu vallas osalen eelarve- ja majanduskomisjoni töös. Mulle on oluline mõista, kuhu kulub valla raha, milline oleks selle otstarbekas planeerimine ja kuidas läbi arukate ning praktiliste kulude tekitada tulu kõigile selle valla elanikele.

Volikogusse valituks osutudes kavatsen tegeleda randade ja sadamate heakorra küsimustega, samuti ka Valkla Hooldekoduga kaasnevate  probleemidega.

Minu, kui äriinimese jaoks on oluline leida ja välja tuua ka Kuusalu valla eeliseid, mis veenaksid erinvaid ettevõtete siia investeerima, arendama siin oma majandustegevust ja looma uusi töökohti.

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s