160 ILVARD EERIKSOO

Ilvard Eeriksoo

Seisan kogu hingest selle eest, et igas vanuses inimesed saaks kodu lähedal tervislikult aega sisustada!

Olen avaldanud soovi kandideerida 2013. aastal kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel Kuusalu Vallavolikokku. See piirkond on mulle südamelähedane, kuna olen siin sündinud ja kasvanud.

Olen pärit Joaveski külast, õpingute ja töötamisega seoses elanud viimased 10 aastat pealinnas. Lõpetanud Tallinna Ülikoolis rekreatsioonikorralduse eriala ja hiljem Järvamaa Kutsehariduskeskuses põllumajanduse-loomakasvatuse eriala.

Tunnen, et just nüüd on õige aeg anda ka oma panus koduvalla paremasse arengusse.

Sellest suvest olen jõudnud tagasi koduvalla elanikuks, kolisin perega elama Kuusalu külla. Peres on juba kasvamas kolm last – 5- ja 2-aastased tütred ning vastsündinud poeg.

Nelja aasta eest alustasin tööd Joaveskil vanaisa talus. Olen tänaseks arendanud oma Joaveski mahetalu 100 hektari suuruseks ja ligi paarikümne pealiseks lihaveise karjaks. 2009. aastal alustades olid enamus põllumaid söötis ja tiheda võsaga kaetud, nüüd on mitmes külas pilt ilusam.

Lisaks põllumajandusele rakendan ülikoolis omandatud haridust turismi valdkonnas. Viimasel paaril aastal on minu eestvedamisel jalgrattaga külastanud Lahemaad ja teisi kauneid Eesti paiku pea pooltuhat põhjanaabrit.

Kui lisada veel kirglik huvi jahipidamise vastu, siis on kindlasti keskkond ja selle kaitsmine valdkond, milles oskan ja soovin kaasa rääkida.

Sport ja tervislikud eluviisid on teine, sama oluline valdkond minu mõttemaailmas. Alustades põlvepikkuse poisina Valgejõe külaplatsi võistlustest ja kuuludes hiljem Eesti paremikku pikamaajooksus, mõistan spordi vajalikkust ja tähtsust ka teistes eluvaldkondades.

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s