158 HEINAR HURT

Heinar Hurt portree04Ärme virise, et elu on igav. Paneme parem käed külge ning korraldame  endale, oma lastele või ka teistele midagi põnevat!

Olen Kuusalu vallas elanik juba 19 aastat. Elame Kiius ja meie peres kasvab sellel aastal esimesse klassi läinud poeg. Igapäevatööd teen MMT Production OÜ painutuspingi operaatorina. Volikokku kandideerin teist korda, eelmisel korral valimisliidus Meie Kodu.

Paljud inimesed kipuvad kurtma, et elu meie vallas on igav. Et polegi nagu kuskile välja minna või midagi põnevat ette võtta. Ei tahaks kohe kuidagi nendega nõus olla. Need, kellele ei sobi rahvamajades tegutsevad ringid või spordikeskuses toimuvad trennid, võiksid ise initsiatiivi näidata ning enda, aga ka teiste jaoks midagi põnevat välja pakkuda. Kui ainult viriseda, siis ei hakkagi siin midagi põnevat toimuma.

Olen viimastel aastatel koos teiste aktiivsete kaaslastega korraldanud valla elanikele erinevaid üritusi. Suuremad ettevõtmised on olnud iga-aastane piljarditurniir, osavõtjate rohkemad aga lastediskod. Tuleb tunnistada, et ega kerge pole olnud. Iga asi maksab, esinejad tahavad tasu, ruumide eest tuleb üüri maksta. Kui pileti hind läheb kõrgeks, kaovad ära osalejad. Et piletihinda või osalustasu vähegi mõistlikuna hoida, olen pidanud kulutama paljude vallas tegutsevate ettevõtete uksi, ja meid on toetatud – suur tänu kõigile toetajatele.

Volikokku valituks osutudes tahangi seista selle eest, et erinevatele elanike rühmadele suunatud ning ennast tõestanud tegemised – olgu need siis mälumängud, piljarditurniirid või lastediskod või perepäevad – oleksid valla eelarvest toetatud. Nii saame suurendada inimeste hulka, kes tunnevad, et Kuusalu vald on meie kõigi ühine kodu.

One Comment Add yours

  1. Siim ütles:

    Millal järgmist autokino näidatakse?

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s