155 ASTRID MEISTER

ASTRID MEISTER PORTREE01Tahan seista selle eest, et igas vanuses lapsed saaksid lasteaias ja koolis käia kodulähedases lasteasutuses, et Kuusalus jätkuks ka edaspidi gümnaasiumiharidus ja meie koolide-lasteaedade õpikeskkonnad oleksid ajakohased ja turvalised.

Olen pärit Ida-Virumaalt. Kuusalu valda asusin koos perekonnaga elama 1987. aastal. Samal aastal alustasin õpetajana tööd Kuusalu lasteaias. Alates aastast 2000 töötan Kuusalu Lasteaias Jussike direktorina. Kõrghariduse omandasin koolieelse pedagoogika ja psühholoogia erialal Tallinna Pedagoogilises Instituudis. Olen täiskasvanud tütre ja poja ema.

Olen olnud pikki aastaid seotud valla haridus- ja sotsiaalvaldkonnaga. Olen olnud 12 aastat vallavolikogu sotsiaalkomisjoni ja 8 aastat hariduskomisjoni liige ning seetõttu teadlik senistest vajakajäämistest ja edasistest vajadustest.

Südamelähedaseks teemaks on lapsed, neile koostöös peredega tingimuste ja võimaluste loomine veel turvalisemaks ja õnnelikumaks lapsepõlveks ning edukaks toimetulekuks elus hea hariduse tagamine. Tunnen ka soovi aidata kaasa  eluraskustesse sattunud abivajajate märkamisel ja toetamisel ning eakatele väärika vanaduspõlve tagamisel.

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s