154 ASKO AUG

ASKO AUG

Elada peab olema mugav igas valla paigas!

Olen 32-aastane, pea kogu elu elanud Pärispeal ning plaanin end selle kohaga siduda ka tulevikus. Olen pärit suurest perest ning endalgi kasvab kodus 3 väikest tütart. Olen parteiliselt sõltumatu ning mul on kujunenud head suhted kõigi valla kaalukamate otsustajatega. Viimased 4 aastat olen osa võtnud Kuusalu valla korrakaitse- ning vabaajakomisjonide tööst.

Olen Pärispea Seltsimaja eestvedaja, mis on viimastel aastatel läbinud tõelise uuenduskuuri ning kujunenud abiliste toel kogu Eesti kogukonnamajade seas kauniks pärliks. Maja on täitunud sisuka tegevusega: treeningud, külakino, lasteüritused, õpitoad jt sündmused. Lisaks korraldame üle-vallalisi üritusi väljaspool maja ning oleme osalejad, kui teised midagi toredat ette võtavad. Mind valiti 2010. aastal seltsitegevuse tõttu Harjumaa Sädeinimeseks. Samuti tegutsen piirkondlikus vabatahtlike päästeseltsis, mille sihiks on arendada poolsaarel merepäästet.

Kasvatan oma kodukülas veiseid, kelle võtsin eesmärgiga hooldada siinseid karjamaid ning ära hoida nende võsastumist, kogukonna nõusolekul olen valmis laienema ka kaugemale Kuusalu vallas. Kaks aastat tagasi omandasin hariduse loomakasvatuse erialal, varasemalt olen õppinud autotehnik-elektrikuks. Autonduse valdkonnas teenin elatist ka hetkel.

Miks kandideerin? Sest pooldan mõtteviisi, et elukeskkond tuleb ise kujundada selliseks, et siin oleks hea elada nii minul, minu vanematel kui lastel.

Mis on mulle oluline? Et pikima merepiiriga vald ka sisuliselt merendust arendaks, et kogukond oleks enam kaasatud otsustusprotsessidesse, et ka kaugemas piirkonnas elavatele inimestele oleks tagatud teenuste kättesaadavus (hea transpordikorraldus ja teed, kvaliteetsed kommunaalteenused, vaba aja veetmise võimalused) ning seisan selle eest, et eakatele oleks tagatud täisväärtuslik elu ning  noored pered sooviksid siia oma kodu luua. Suurtest sõnadest enam pean oluliseks reaalseid tegusid. Usun, et mul avaneks volikogu liikmena võimalus tõhusamalt ressursse ja tähelepanu suunata ka nendele valdkondadele, mis seni jäänud tahaplaanile.

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s