Ühine Kodu on läbirääkimistele avatud

Valimisliidust Ühine Kodu uude vallavolikokku valitud liikmed kohtusid 19. oktoobril 2017, et arutada valimisjärgset olukorda.


Kohtumisel otsustati olla avatud läbirääkimisteks enamiku uue volikogu liikmetega. Eranditeks on Kuusalu piirkonnas Reformierakonda juhtiv Margus Soom, kelle suhtes on politsei algatanud seoses häälte ostmise kahtlustusega kriminaaluurimise ning Loksa linna „bütsantslikul viisil“ juhtiv keskerakondlane Värner Lootsmann.

Meie soov on hoida Kuusalu vald eemal erakondlikest võimumängudest, nagu seda on õnnestunud teha viimased 24 aastat. Seisame kindlalt vastu keskerakondliku Loksa linnavõimu ja tema koostööpartnerite kavatsusele lõhkuda 12 aastat tagasi Loksa ja Kuusalu valdadest vabatahtliku ühinemise teel moodustunud omavalitsus, ainult põhjusel, et see on kasulik Keskerakonna ladvikule. Kavatseme seista selle eest, et ka tulevikus arendataks praegust Kuusalu valda kui ühte tervikut.

Valimisliit Ühine Kodu teeb kõik meist sõltuva, et Kuusalu vald saaks võimalikult kiiresti teotahtelise ja -võimelise võimuliidu, mis suudab valijatele antud lubadusi täita ning elu Kuusalu vallas edasi viia.  Meie jaoks on jätkuvalt tähtis põhimõte, et vallaelanike huvid ning vajadused oleksid kõrgemal erakondlikest ning et valimistel antud lubadused saaksid täidetud. Samasugust mõtteviisi ootame ka oma võimalikelt partneritelt.

“Leiame, et valimisliitude Üks Kuusalu Vald ja Arenev Kuusalu Vald seisukohtadega on meie valimisliidu programmis palju ühist ning koostöö vallaelu edendamiseks on võimalik vastastikkuse soovi korral saavutada lihtsalt. Teatav ühisosa – ehkki väiksem – on võimalik leida ka EKRE nimekirjas volikokku valitud, kuid parteisse mitte kuuluvate isikutega,” sõnas uude volikokku valitutest ainsana isikumandaadi saanud valimisliidu Ühise Kodu liige Urmas Kirtsi.

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s