Ühine Kodu kinnitas valimisnimekirja, vallavanema ja volikogu esimehe kandidaadid

Kuusalu valla valimisliit Ühine Kodu kinnitas oma neljakümne neljast liikmest koosneva valimisnimekirja.

Üksmeelselt otsustati, et nimekirja esinumbriks on Ühise Kodu vallavanema kandidaat, praegune Kuusalu vallavanem Urmas Kirtsi. Nimekirja teiseks numbriks on Ühise Kodu vallavolikogu esimehe kandidaat, praegune vallavolikogu, revisjoni- ja keskkonnakomisjonide aseesimees Urmo Ristisaar.

Esinumbritele järgnevad ülejäänud valimisliidu liikmed eesnimede tähestikulises järjekorras alates Veljo Tormise Kultuuriseltsi aktiivsest liikmest Aleksander Skolimowski’st kuni OÜ Revallink juhatuse esimehe Valvo Vunk’ini.

Nimekirja kuuluvad mitmed juba 2013. aasta valimistel osalenud ning ka valituks osutunud inimesed kui paljud uued tulijad.

“Meie nimekirjal pole mitte ainult parajalt pikkust, vaid selles on kindlasti kuhjaga kogemusi ning uute tulijate värskeid mõtteid ja teotahet,” kommenteeris vallavanema kandidaat Urmas Kirtsi

“Kui eelmiste valimiste ajal ühendasid vallaelu edendamise eesmärgil oma jõud valimisliidud Ühiselt Edasi ja Meie Kodu, siis sellel korral liitus selle seltskonnaga ka senine Eesti Reformierakonna Kuusalu osakonna tuumik. Usun, et tänu sellele suureneb meie võimekus elu Kuusalu vallas paremaks muuta veelgi”, lisas volikogu esimehe kandidaat Urmo Ristisaar.

Valimisliidu volitatud esindajad Urmas Kirtsi ja Enn Kirsman annavad nimekirja registreerimiseks vajalikud dokumendid valla valimiskomisjonile üle teisipäeval 5. septembril.

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s