SÕNUMITOOJA: Milliste Kuusalu vallas kandideerivate erakondade või valimisliitudega võiks Ühine Kodu teha koostööd ja moodustada võimuliidu?

Veiko VäitsKüsimus esitati kõikide nimekirjade viimastele numbritele –  seega vastas meie nimel VEIKO VÄITS (nr 187): “Viisime nii tähtsas küsimuses oma liikmete seas läbi küsitluse. See ei olnud sugugi esimene omataoline. Ka näiteks nimekirja tähestikuline üldjärjestus sündis samalaadses küsitluses. Viimane, pealkirjas esitatud küsimus, andis resultaadiks, et koguni 90% meie hulgast näeb järgmist valitsust koalitsioonivalitsusena. Seda isegi juhul kui peaksime oma nimekirjaga saavutama volikogus absoluutse häälteenamuse. Sedavõrd oluliseks pidasime koostööd teiste nimekirjade ja nendes kandideerivate isikutega, kes soovivad panustada valla arengusse ja seavad valla heaolu kõrgemale oma isiklikest soovidest. Võimalike partnerite pingerida valimisliidu liikmete eelistustele tuginedes oli: Reformierakond, üksikkandidaat Mari Paenurm, Isamaa ja Res Publica Liit ning viimaseks jäi Keskerakond,  kes polnud ühegi vastanu kahe esimese valiku seas.”

Ka Sinul, hea valija, on võimalik meile selles küsimuses nõu anda, kui vastad kahele allpool esitatud küsimusele. Soovime oma edaspidistes otsustes kindlasti Sinult saadud (ja mitte ainult selles küsimuses) juhtnööride põhjal talitada.

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s