SÕNUMITOOJA: Kes on Teie kandidaat vallavanema ja vallavolikogu esimehe kohale?

Tänases (18. september 2013, lk 4) “Sõnumitoojas” algas traditsiooniliselt valimiste eelne küsitlus. Esimene küsimus oli “Kes on Teie valimisnimekirja kandidaat Kuusalu vallavanema ja vallavolikogu esimehe kohale?”. 

Meie vastuses üllatusi ei olnud ning see kõlas: “Valimisliidu Ühine Kodu vallavanema kandidaat on Kuusalu praegune vallavanem Urmas Kirtsi, kes meie liidu liikmete arvates on oma tööga hästi toime tulnud. On loodud 45 uut lasteaiakohta, Kiiu lasteaia ehitus käib, ehitatud vee- ja kanalisatsioonitrasse, korrastatud Kolga ja Vihasoo koole, rajatud uusi teid. Kuna nelja aasta tagused valimislubadused on kuhjaga täidetud, siis leiame, et ta on parim kandidaat valda edasi juhtima.

Meie nimekirja volikogu esimehe kandidaat on Enn Kirsman, kes endise vallavanemana ja kauaaegse volikogu liikmena on olnud valda juhtimas alates 1996 aastast. Enn Kirsmanil on olemas valla esindusorgani kvaliteetseks juhtimiseks vajalikud teadmised ja kogemus. Oleme kindlad, et volikogu esimehena suudab ta kaasata otsuste tegemisel kõiki huvigruppe ja hoida volikogus ja selle komisjonides asjaliku töömeeleolu.”

Tõsi, leht avaldas meie vastuse “pisut” lühendatud kujul.

KOMMENTEERI

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s